سجاده بصیرت
 
بصیرت یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین (ع) را برید، همان جانباز جنگ صفین است که تا مرز شهادت پیش رفته بود...

 
دل"غریبمان" چند روزی است برایت تنگ شده...

سلام ! ما که نمی شناختیم تو را، ما که نمی دانستیم " عباسعلی نیرین" کیست، اما دل "غریبمان" چند روزی است برایت تنگ شده. مثل دل شهدا که خیلی برایت تنگ شده بود.

 


اما تو با کلید ایمان و خودباوری، قفل در شهادت را چه قشنگ باز کردی.
حالا تو، در کنار شهدایی. در آغوش بچه های مهربان" کربلای 5 ". چنین بزمی تو را کم داشت گمانم. می شود برای ما از احوالات " سید علی دوامی"بگویی؟ می شود بگویی برادران" عبوری" چه کار دارند می کنند در بهشت؟ سلام ما را به "عباس شیراوژن" برسان. حالا که ساکن قطعه ای از بهشت شده ای، سری هم به "سید مجتبی علمدار" بزن.
اصلاً حق با تو بود. جنگ تمام شد، اما سفره شهادت برچیده نشد. الحق که شهادت را نمی توان تحریم کرد. بعید می دانم کسی بتواند مفهوم این جملات را برای اوباما ترجمه کند. آمریکا باید شکست از سپاه "خامنه ای" را فقط تجربه کند. غرب، غریب است با مفاهیم ما. با معارف ما. ملت ما مثل همیشه رنگ و بوی "حسین" گرفت. عطر خون خدا. حضرت کرببلا! این هم از مسافر ما. باز هم برایت قربانی آورده ایم. اصلاً جز شهادت هیچ نیست تقدیر ما. ما قبل از " هل من ناصر"حسین، خون می دهیم برایش. ما برای شهادت عجله داریم. ما آماده ایم؛ خامنه ای ، این را می داند. آمریکا و اسرائیل در مصاف با رهبر ما، با یک ملت، یک امت طرف است. بحث یک تن نیست. بحث یک وطن است. یک وطن بی مرز. نظام سلطه برای حریف جمهوری اسلامی
شدن، ابتدا باید از سد بیداری اسلامی بگذرد. ما همان نسل کربلای پنج ایم. ما را آب اروند، مرد بار آورده است. ما را خاک فکه، کربلایی بار آورده.

سردار!

می دیدم شور وصلت را. کلام با معرفتت را، و نشاط معنویت را. نگاه کن افعال مرا! این همه وقتی برایم " صرف" شد که تو به شهادت رسیدی. اما صدایت گرمِ گرم است.

سردار!

شاید صلاح نبود که ما تو را بشناسیم. ابتدا باید تخت های بیمارستان تو را فرا می خواند، تا ما هم بفهمیم چه خبر است! از این پس، ما تو را بیشتر خواهیم شناخت. هر روز که جسمت از ما دورتر می شود، و فراق مظلومانه ات بیشتر جلوه می کند، معرفت ما را نسبت به تو بیشتر خواهد کرد.

شهدا، داشته های ما هستند برای فصل برداشت. خون سرخ تو، خبر از نزدیک بودن فصل برداشت می دهد. هم سنگرانت مشغول کارند.

سردار!

هیچ دقت کرده ای، جای مزار تو در قطعه شهدا، خالی بود؟! جایی که ما دیده بودیم، یک گل لاله کم داشت. ممنون که قشنگ تر کردی، بهشت شهدای ما را. " عباسعلی نیرین" یک نام نیست. یک مرام است. این مرام ، تا صبح صادق، تدریس می شود در دانشگاه ملت ما. ای شهید! ما با خون تو برای دشمن، خط و نشان می کشیم.

تقدیم به عروج عاشقانه جانباز شهید" عباسعلی نیرین" که در تاریخ 8 آذر 90(سوم محرم الحرام 1433) روح پاکش به دیار حق شتافت.

شادی روح شهدا"صلوات"


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٥/٤ توسط 
تمامی حقوق مطالب برای سجاده بصیرت محفوظ می باشد