دلنوشته ای برای شهید

اما تو با کلید ایمان و خودباوری، قفل در شهادت را چه قشنگ باز کردی.
حالا تو، در کنار شهدایی. در آغوش بچه های مهربان" کربلای 5 ". چنین بزمی تو را کم داشت گمانم. می شود برای ما از احوالات " سید علی دوامی"بگویی؟ می شود بگویی برادران" عبوری" چه کار دارند می کنند در بهشت؟ سلام ما را به "عباس شیراوژن" برسان. حالا که ساکن قطعه ای از بهشت شده ای، سری هم به "سید مجتبی علمدار" بزن.
اصلاً حق با تو بود. جنگ تمام شد، اما سفره شهادت برچیده نشد. الحق که شهادت را نمی توان تحریم کرد. بعید می دانم کسی بتواند مفهوم این جملات را برای اوباما ترجمه کند. آمریکا باید شکست از سپاه "خامنه ای" را فقط تجربه کند. غرب، غریب است با مفاهیم ما. با معارف ما. ملت ما مثل همیشه رنگ و بوی "حسین" گرفت. عطر خون خدا. حضرت کرببلا! این هم از مسافر ما. باز هم برایت قربانی آورده ایم. اصلاً جز شهادت هیچ نیست تقدیر ما. ما قبل از " هل من ناصر"حسین، خون می دهیم برایش. ما برای شهادت عجله داریم. ما آماده ایم؛ خامنه ای ، این را می داند. آمریکا و اسرائیل در مصاف با رهبر ما، با یک ملت، یک امت طرف است. بحث یک تن نیست. بحث یک وطن است. یک وطن بی مرز. نظام سلطه برای حریف جمهوری اسلامی
شدن، ابتدا باید از سد بیداری اسلامی بگذرد. ما همان نسل کربلای پنج ایم. ما را آب اروند، مرد بار آورده است. ما را خاک فکه، کربلایی بار آورده.

سردار!

می دیدم شور وصلت را. کلام با معرفتت را، و نشاط معنویت را. نگاه کن افعال مرا! این همه وقتی برایم " صرف" شد که تو به شهادت رسیدی. اما صدایت گرمِ گرم است.

سردار!

شاید صلاح نبود که ما تو را بشناسیم. ابتدا باید تخت های بیمارستان تو را فرا می خواند، تا ما هم بفهمیم چه خبر است! از این پس، ما تو را بیشتر خواهیم شناخت. هر روز که جسمت از ما دورتر می شود، و فراق مظلومانه ات بیشتر جلوه می کند، معرفت ما را نسبت به تو بیشتر خواهد کرد.

شهدا، داشته های ما هستند برای فصل برداشت. خون سرخ تو، خبر از نزدیک بودن فصل برداشت می دهد. هم سنگرانت مشغول کارند.

سردار!

هیچ دقت کرده ای، جای مزار تو در قطعه شهدا، خالی بود؟! جایی که ما دیده بودیم، یک گل لاله کم داشت. ممنون که قشنگ تر کردی، بهشت شهدای ما را. " عباسعلی نیرین" یک نام نیست. یک مرام است. این مرام ، تا صبح صادق، تدریس می شود در دانشگاه ملت ما. ای شهید! ما با خون تو برای دشمن، خط و نشان می کشیم.

تقدیم به عروج عاشقانه جانباز شهید" عباسعلی نیرین" که در تاریخ 8 آذر 90(سوم محرم الحرام 1433) روح پاکش به دیار حق شتافت.

شادی روح شهدا"صلوات"

/ 4 نظر / 44 بازدید
سردار اعلم الهدی

دلم با عشق هم پا میشد ای کاش شهادت قسمت ما میشد ای کاش ... ای کاش....

ستوان مجتبی مژدهی

سلام آقای عمویی ،متنی بسیار زیبا بود.باتشکر

Lidoma

سلام دوست من.وب زيبايي داري.اگه وقت کردي به وب منم سر بزن و نظرتو مطرح کن ‌ ‌‌

کوفی مدعی

راستی یادم رفت بگم وب زیبایی داری، قالبش قشنگه ولی محتواش خ بهتر از اینی که هست میتونه باشه خ بهتر. البته ب ا توجه به شناختی که تو این مدت از شما پیدا کردم میگم می تونه خی بهتر باشه.